Reprezentanci Gwardii Szczytno zdobyli trzy złote medale w międzynarodowym turnieju judo Tegel Cup, który odbył się w miniony weekend w Berlinie.

Po raz kolejny bezkonkurencyjny okazał się Bartek Kukliński (-33,8 kg), który wygrał 4 walki. Złoty medal wywalczył także Wiktor Dodajewski (-52 kg), który zdecydowanie wygrał każdy z trzech pojedynków. Również Michał Jędrzejczyk (-87,3 kg) zaliczył trzy zwycięskie walki i mógł się cieszyć ze zdobycia pierwszego miejsca. Tuż za podium, na 4. miejscu uplasował się Kacper Maroszek (-85,3 kg). Agata Kosińska (-59,7 kg) oraz Jonasz Krzysztonek (-62,3 kg) zajęli 7. lokaty. W zawodach wzięli udział zawodnicy i zawodniczki m.in. z Niemiec, Czech i Polski.

Berliński sukces jest wynikiem pracy, jaką wykonali na treningach- szczególnie w ostatnim czasie- podopieczni trenerów Tadeusza i Michała Dymerskich.